top of page
whatsapp-logo-whatsapp-logo-transparent-whatsapp-icon-transparent-free-free-png (1).png
003.jpg

לפרטים נוספים וקביעת האירוע שלכם!  

Animation - 1714029801242.gif
guru logo center.png
kfir new.png

Look what happens when you follow the GURU

יצירת קשר
אירועים עסקיים

״לא האמנתי שבזמנים כאלה אוכל להתחבר למוזיקה
ולאנשים בעבודה בצורה כזאת...״

נלי בכר - מנהלת מוצר HP

DSC07657_websize.jpg

Our Customers

!Guru Zuzu - it's Moving

מי אנחנו? 

הרבה יותר ממסיבת אוזניות

  Guru Zuzu מייצרת חוויה ייחודית מאין כמוה ואחראית על חיבור, ריגוש וחיזוק השייכות הארגונית של עשרות אלפי משתתפים מאושרים באמצעות המוזיקה, הקצב והתנועה.

עם נסיון של אלפי פעילויות עם החברות המובילות במשק, הפעילויות של Guru Zuzu מציעות הפגה ושחרור יחד עם רגעים קבוצתיים מרגשים התורמים לתחושת החוסן והגברת המוטיבציה. בואו לפגוש אחד את השניה בצורה בלתי נשכחת.

DSC07657_websize.jpg

עד 50 משתתפים

מתאים לחברות קטנות וערבי גיבוש מחלקתיים

5

Our Products

עד 1,200 משתתפים

מתאים לחברות גדולות לפעילות גיבוש רב מחלקתית

1,2

אנו נבנה יחד את הפעילות המותאמת לחברה שלכם

IMG01-031.jpg

the customers experience

לקחנו שמונים עובדי חברה לסיור של Guru Zuzu.

זה היה משב רוח רענן- המון אנרגיות טובות, שחרור לרגע מהתקופה האחרונה והמון המון חיוכים של כולם. מעבר לכל זה, הצוות היה רגיש לתחושות של כולם, מאורגן לכל פרט ופרט ופשוט מדבק בווייבים הטובים שלו.

Screenshot 2024-04-21 at 15.34.43.png

ענבל גז, מנכ"לית
Papaya Global

IMG20200917104510.jpg
 • למי הפעילות מתאימה?
  כל מי שיכול להקשיב למוזיקה ולרקוד לצלילים שלה! חברות או קבוצות פרטיות בין 12-120 איש. לצוות או למשרד שרוצה לגוון את העשייה היומיומית ולאפשר לאנשים להביא את עצמם באופן אחר ואותנטי- Guru Zuzu הוא שובר השגרה המושלם. אם חברי הקבוצה לא מכירים, למשל יום הולדת 60 לאמא או לאבא או במסיבת רווקים\רווקות - אנחנו שובר הקרח האולטימטיבי! מבטיחים לכם שבסוף הפעילות המשתתפים יהיו מגובשים ומחוברים סביב אותה חוויה מצחיקה בטירוף ועם אנרגיות בערימות. כל קבוצה שבה יש מגוון גילאים שצריכים פעילות אחת שתקלע לטעמים השונים (מי אמר יום הולדת של סבא או סבתא?) - תנו למוזיקה ולגורו שלנו לסחוף אתכם לחוויה חד פעמית שתשאיר לכם זכרונות משפחתיים יחידים במינם.
 • אפשר לשדרג את החוויה עוד יותר?
  בתוספת תשלום אפשר לשדרג את החוויה בטירוף: צילום מקצועי שישאיר את החוויה פועמת לעוד הרבה הרבה שנים מסלול מותאם אישית מכל מקום לכל מקום צ'ייסר פינוקים של GURU שנשלב במהלך האירוע מגוון SWAG בתיאום מראש אנחנו פריקים של בקשות מיוחדות! דברו איתנו :)
 • אפשר לשדרג את החוויה עוד יותר?
  אפשר לשדרג את החוויה בטירוף - בתוספת תשלום ניתן לקבל : צילום מקצועי שישאיר את החוויה פועמת לעוד הרבה הרבה שנים מסלול מותאם אישית מכל מקום לכל מקום צ'ייסר פינוקים של GURU שנשלב במהלך האירוע מגוון SWAG בתיאום מראש אנחנו פריקים של בקשות מיוחדות! דברו איתנו :)
 • זה מופע? זה סיור?
  אנחנו מציעים חוויה אינטראקטיבית חדשנית. דרך חדשה לחוות את המרחב העירוני. כשאנחנו עוברים עם קבוצה בסביבה, מיד עוברי אורח מרגישים שהתמזל מזלם - הם רואים אנשים שמחים, רוקדים וצוחקים שמופיעים לפניהם ולא מאמינים שזה אפשרי בכלל! בקיצור, אנחנו כמו מונית הכסף, אנחנו פסטיבל רחוב, קרקס נודד, משוגעים חובשי אזניות- עזבו אתכם מהגדרות ובואו להנות מחוויה של פעם בחיים.
 • יש הסברים על ההיסטוריה של העיר?
  אנחנו טוענים שאם נספר לכם באיזה תאריך נבנתה הכיכר שעליה אתם דורכים, אולי תזכרו ואולי לא. לעומת זאת, אם תשירו צביקה פיק או QUEEN בכיכר או בשדרה מול המון שמתאסף, מצלם ומריע לכם כאילו הייתם כוכבי רוק, תיפרדו מהם בריקוד ספונטני ומרהיב - אתם לא תשכחו את זה בחיים! עם הערות שוליים מצחיקות והרבה רוח שטות- העיקר במה שחווים ולא במילים שאומרים! יש לנו גם פעילויות לקבוצות חינוכיות הכוללות שיח ערכי לעיבוד החוויה, וכמו כן, אפשרות לשילוב תוכן מעולם המוסיקה ועל חדשנות ויזמות לאורך הפעילות.
 • מהו משך הפעילות? האם להביא משהו מיוחד? איפה הסיור?
  אורך הפעילות כשעה וחצי-שעתיים (על פי צרכי הקבוצה). הגורו ממליץ להביא כמה שפחות דברים כדי שיהיה קל וכיף לנוע ולרקוד (בקבוק מים ואת הנעליים הנוחות שלכם). בקיצור- בלי שקיות וצ'ימידנים. אפשר לעשות סיור מסיבת אוזניות של גורו זוזו בכל מקום בארץ ובעולם (בתיאום מראש)! אבל אם אתם מתעקשים ממש אז: תל אביב - שוק הפשפשים ביפו, כיכר הבימה, נמל תל אביב, שרונה. ירושלים - מחנה יהודה ונחלאות, מרכז העיר וממילא. חיפה - העיר התחתית, הדר.
 • באילו שפות אתם מדריכים?
  עברית, אנגלית, איטלקית, רוסית.
 • יש לכם פעילות אונליין?
  בדוק! יש לנו פעילות Zoom המותאמת במיוחד לצוותים שעובדים מהבית או צוותים בינלאומיים. https://www.guruzuzu.com/guruzoom-business
bottom of page